AZ CENTRUM Havlíčkův Brod - Středisko volného času Zařízení je příspěvkovou organizací zřizovanou Městem Havlíčkův Brod

Letní tábory

Letní tábory proběhlé v létě 2022

Letní pobyt pro rodiny s dětmi - NOVINKA!

Aneb "trochu jiný tábor" ve Žďárských vrších. Protože stále není jasné jak to bude s "táborem pro rodiny s dětmi", využívááme možnosti obsadit chatovou osadu ve Skleném u Fryšavy.

Účastníky čeká soukromí ve vlastní chatce, v podstatě volný program s možností společných aktivit, her a večerní diskotéky. Možnost výletů a koupání v okolí.

Přežití v přírodě aneb Za tajemstvím hradu Ronovec

Vydej se s námi na expedici do okolí hradu Ronovec. Společně budeme objevovat zákonitosti přírody a učit se v ní přežít. Zahrajeme si také mnoho her a užijeme si detox od moderních technologií.

První den bude ještě plánovací ("příměstský"), setkáme se v AZ CENTRU a celou expedici pořádně naplánujeme, abychom rozvrhli náklady tak, aby nám pak zbylo na sobotní vyhodnocení akce a odměnu v naší herně.

Jako v Kocourkově

Na sportovním pobytovém táboře "Jako v Kocourkově" si vyzkoušíme netradiční sportovní hry brännball, kubb, mölkky, discgolf, kanjam a další. Pro zuřivé cyklisty budou připraveny cyklovyjížďky, pro rekreační cyklisty vyhlídkové jízdy a pro odpůrce cyklistiky jiný program. Doprava na tábor po vlastní ose.

"Tábor" v nitru přírody pro rodiny s dětmi

Bude se jednat o pobyt v přírodě, kde se rodiče spolupodílejí na chodu kuchyně, ale za to je jim chystán program pro děti, dle domluvy (vždy večer na poradě k druhému dni). Tento pobyt už se minulý rok úspěšně uskutečnil na turistické chatě Doubravanka, nyní uvidíme, jestli se tam bude moci zopakovat, nebo se najde lokalita ke stanování.

Za tajemstvím lesních skřítků

Vydáme se do světa víl a skřítků, do území lesních her, poznávání rostlin i lesních zvířat,po rozluštění tajemství lesních skřítků se dozvíme co se schovávalo za mohutným bukem a kde mají skřítci v lese ukrytý poklad. Možná se setkáme i s lesními strašidly a na palouku si zatancujeme se světluškami.Tábor se uskuteční v HB a okolí, počítáme se 2 celodenními výlety mimo HB.

Sporťáčkův týden

Týden plný známých i méně známých sportovních aktivit, zábavy, her a výletů a mnohem mnohem víc.

Můžete se těšit na týden plný zážitků, spoustu zábavy, her, soutěží, koupání a výletů. Připravujeme celodenní výlet na kole, střelbu ze vzduchovky, turnaj v šipkách, laser game.

Z pohádky do pohádky

Můžete se těšit na týden plný pohádek, her, soutěží, zábavy, koupání a výletů za pohádkovými bytostmi.

Hudební tábor I.

Chtěl by ses naučit hrát na nějaký hudební nástroj a nevíš, jaký si vybrat? Nebo už na něco umíš hrát, ale rád by sis vyzkoušel i něco jiného a zahrál si ve své vlastní kapele? Máš rád hudbu a zároveň si chceš užít léto a poznat nové kamarády? Přidej se k nám a zažij atmosféru hudební scény se vším všudy. Vhodné pro začátečníky i pokročilé hráče. Těšíme se na Vás.

Festival letní fantazie

Vydáme se do prázdninového světa fantazie, kde mnůžeme zažít cokoliv chceme. Můžeme se volně pohybovat v říši vodní i lesní, přejít ze zámku do podzámčí, z výšin do hlubin. Nejlépe se budeme cítit v říši pohádek, zábavy, snů, kouzel a cukrátek.Tábor se uskuteční v HB a okolí, počítáme se 3 celodenními výlety.

Letní dovádění pro nejmenší

Dětský letní tábor pro nejmenší již od 4 let do 6 let věku dítěte. Pro naše nejmenší máme upravený program dle potřeb a zájmů vhodné k jejich věku. Každé ráno je v tělocvičně přivítá nafukovací skákací hrad a milé úsměvy našich vedoucích. Pojedeme i na výlety mimo Havl. Brod. Obědy v ceně v HB máme zajištěny. Děti se mohou těšit na nové kamarády, spoustu společných her a tvoření.

Součástí programu je i poobědová relaxace :)

Hudební tábor II.

Umíš hrát na nějaký hudební nástroj a rád by ses zdokonalil nebo vyzkoušel nějaký další? Chtěl by sis zahrát v kapele a vymyslet třeba i svůj vlastní song? Jsi týmový hráč nejen v hudbě, ale i ve sportu a zábavě? Pak do toho určitě pojď s námi! Vhodné pro začátečníky i pokročilé hráče. Tábor je prodloužen do soboty a zahrnuje možnost dvoudenního přespávání. Těšíme se na Vás.

Léto v pohybu

Tábor je určen všem dětem od 6 do 13 let, které si chtějí užít smysluplnou zábavu. Učíme děti, že svůj volný čas mohou trávit aktivně, kreativně a na čerstvém vzduchu. Těšte se na zábavné výlety mimo Havlíčkův Brod. Dětem nabízíme pestrou paletu aktivit a sportu, přes kreativní tvoření a modelové hry. Naše lokalita nabízí venkovní i vnitřní aktivity dle aktuálního počasí. Kemp vedou kvalitní  a zkušení trenéři. Pokud počasí dovolí navštívíme i venkovní koupaliště. V ceně tábora je vstupné, jízdné, obědy v HB.

Týden deskových her

Týden, v němž se účastníci seznámí s novinkami v deskových hrách formou hravé přednášky a po té se zúčastní dohodnutých turnajů ale i jiných soutěží, her a aktivit.

Keramické tvoření

Tábor je určen pro všechny děti, které baví tvořit, pro úplné keramické začátečníky i pokročilé, kteří se chtějí zdokonalit a vyzkoušet v keramické dílně ještě něco nového.Dopoledne budem vyrábět v dílně v AZ Centru, odpoledne zařadíme odpočinek,venkovní hry, příp.plavecký bazén.

Používáme elektronický systém přihlašování:

  1. Nejprve je nutné se zaregistrovat (neplatí pro ty, kteří se zaregistrovali již v minulosti) na azcentrumhb.iddm.cz  za pomocí  vaší e-mailové adresy (přijde vám na ni potvrzení o registraci přihlašovacích údajů – platnost odkazu je pouhých 5 hodin; zvolené heslo je třeba si pamatovat pro další přihlašování). Věnujte, prosím, pozornost hlavně správnému vyplnění telefonních čísel a rodného čísla.
  2. Přihlášení za pomocí e-mailové adresy a zvoleného hesla.
  3. Po úspěšném přihlášení je třeba vložit nového účastníka (popřípadě postupně i více dětí). Dříve vložení účastníci jsou již v systému zaregistrováni a není třeba je znovu vkládat!
  4. V sekci „Tábory“ si vylistujete buď všechny tábory nebo podle zaměření.
  5. Po výběru konkrétního tábora můžete jedním kliknutím zvoleného účastníka přihlásit. Od tohoto okamžiku bude vaše přihláška čekat na schválení!

Při jakýchkoliv nejasnostech nás neváhejte kontaktovat – reditel@azcentrumhb.cz, mobil 605 206 022, pevná linka 569 42 78 74 nebo nás navštívit a přihlášku provedeme u nás.

Akceptaci vaší platby si ověříte po přihlášení na https://azcentrumhb.iddm.cz/ u přihlášeného účastníka. Přihláška bude platná v případě uhrazení zálohy 500,- Kč (nejpozději do konce února 2022), celá částka pak musí být uhrazena do konce května 2022. Eventuální individuální přístup (splátky apod.) řešte prosím přes reditel@azcentrumhb.cz.

Storno poplatky

V případě, že přihlášené dítě se nemůže zúčastnit vybraného tábora, platí následující storno poplatky:

  • při odhlášení do 30 dnů před nástupem vracíme zaplacenou částku minus 500,-Kč (nevratná záloha)
  • při odhlášení 20 - 29 dnů před nástupem vracíme 60%
  • při odhlášení 10 - 19 dnů před nástupem vracíme 40%
  • při odhlášení 5 - 9 dnů před nástupem vracíme 20%
  • při odhlášení 0 - 4 dny před nástupem vracíme 0%

Při sehnání náhrady za odhlášené dítě vracíme plnou částku! 

Storno poplatky neplatí při zrušení tábora (např. COVID-19).