AZ CENTRUM Havlíčkův Brod - Středisko volného času Zařízení je příspěvkovou organizací zřizovanou Městem Havlíčkův Brod

Zájmové útvary

Systém přihlašování

 • Nejprve se zaregistrujte na azcentrumhb.iddm.cz za pomocí vaší e-mailové adresy (přijde vám na ni potvrzení o registraci – zvolené heslo je třeba si pamatovat pro další práci). Věnujte pozornost správnému vyplnění telefonních čísel. Ti z vás, kteří se zaregistrovali v minulosti, použijí stávající přihlašovací údaje!
 • Přihlášení za pomocí e-mailové adresy a zvoleného hesla.
 • Po úspěšném přihlášení je třeba vložit nového účastníka (popřípadě postupně i více dětí).
 • V sekci „Kroužky“ si vyberte ZÚ. Jedním kliknutím zvoleného účastníka přihlásíte. Od tohoto okamžiku bude vaše přihláška čekat na schválení! Po schválení přihlášky je nutné ji stáhnout (ze stejného místa, kde jste se přihlašovali), podepsat a doručit na AZ CENTRUM.
 • Při jakýchkoliv nejasnostech nás neváhejte kontaktovat – reditel@azcentrumhb.cz, 605 206 022, 569 427 874.

Pozn.: V souvislosti se zavedením GDPR má přihláška 2 strany (doporučujeme tisknou na jeden list z obou stran). Přihláška také již nechodí na Vaši mailovou stránku, ale je nutno si ji stáhnout u jména přihlášeného. Pokud na druhé straně zaškrtnete možnost "NE", nebude Vaše dítě fotografováno ani filmováno. Přihlášku podepsanou z obou stran doručte nejpozději v den zahájení činnosti kroužku na první schůzku.

 

Zájmové útvary

Okruhy zájmových činností pro rok 2022/2023

Slevy na druhý kroužek (nad 3 hod. v součtu) vyřizujte prosím přes email: klofacova@azcentrumhb.cz

166_01.jpg

Doporučujeme novinky Herna (s chůvou) - možnost využívat naší hernu a nechat si pohlídat děti do 5 let a Nedělní sdílení pro rodiny s dětmi (využití herny a dalších prostor AZ CENTRA během nedělního odpoledne, ale i takřka neomezený prostor pro kreativitu, kde si lze přizpůsobovat volný čas sobě na míru). Obě nové aktivity na celý rok pouze za 990 Kč (1 dítě).

Nově je také možnost zaplatit výhodně Dětské hřiště v tělocvičně na celý rok.

Více viz níže a v sekci NOVINKY.

 

 

Bodyform pro rodiče s dětmi
Chcete začít aktivně žít i s Vaším dítětem. Naše lekce Bodyform s dětmi jsou to pravé pro vás. Maminky cvičí, děti si hrají. První část lekce se intervalová část, která je více dynamická, aby se nastartoval metabolismus. V druhé části se cvičení zaměřuje na aktivaci středu těla a pánevního dna a další posilování je s pomůckami. Nejčastěji se používají malé činky, gumičky, overbally. Lekce není omezena počtem, nejlepší však je, aby cvičení probíhalo ve skupině maximálně 7 stabilních maminek s dětmi. Po ukončení lekce budete mít ještě čas vaše děti nakrmit, přebalit atd..
Vedoucí: Iva Petrová
Určeno pro 1 až 55 let.
Cena za rok 1000 Kč (700 Kč za pololetí). Jednorázový vstup 50 Kč.
Termín:
 • Středa 09:30 - 10:30
Dětské hřiště v tělocvičně - Berušky
Rozhýbejte vašeho malého i většího potomka v tělocvičně AZ Centra! K dispozici budou vždy na každém cvičení tunely, šikminy, oblouky, schůdky, hračky a pomůcky rozvíjejí jemnou motoriku i svalstvo celého těla. Pohyby na míčích, chytání, lezení rozvíjí obratnost a rychlost. Cvičební nářadí a pomůcky jsou rozestavěné po celé ploše tělocvičny a děti je volně využívají pod dohledem svých rodičů.
Vedoucí: Lucka Fialková
Určeno pro 1 až 99 let.
Cena za rok 1000 Kč (700 Kč za pololetí). Jednorázový vstup 50 Kč.
Termín:
 • Pondělí 15:15 - 16:15
 • Úterý 10:00 - 11:00
Dětské hřiště v tělocvičně - Včeličky
Rozhýbejte vašeho malého i většího potomka v tělocvičně AZ Centra! Společně rozběhání s písničkou, básničky a říkanky. K dispozici budou vždy na každém cvičení tunely, šikminy, oblouky, schůdky, hračky a pomůcky rozvíjejí jemnou motoriku i svalstvo celého těla. Cvičební nářadí a pomůcky jsou rozestavěné po celé ploše tělocvičny a děti je volně využívají pod dohledem svých rodičů. 
Vedoucí: Ludmila Kučírková
Určeno pro 1 až 99 let.
Cena za rok 1000 Kč (700 Kč za pololetí). Jednorázový vstup 50 Kč.
Termín:
 • Úterý 17:00 - 18:00
 • Čtvrtek 10:30 - 11:30
Dopolední keramika pro veřejnost - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Dopolední čas v keramické dílně je určen všem zájemcům bez rozdílu věku, začínajícím i pokročilým. Naučíme se hlínu zpracovat, válet, vykrajovat, obtiskávat, spojovat a tvarovat při výrobě jednoduchých výrobků nebo svoji dovednost prohloubit a zdokonalit.
Vedoucí: 
Určeno pro 5 až 99 let.
Cena za rok 2200 Kč (1300 Kč za pololetí). Jednorázový vstup 80 Kč.
Termín:
 • Čtvrtek 09:00 - 11:00
Herna (s chůvou) - NOVINKA !!!
Od pondělí do pátku budou rodičům a dětem k dispozici prostory naší herny, které můžete využít ke společnému setkávání s jinými maminkami a tatínky (od 8:00 do 12:00 a 13:30 do 15:00) a nebo využít služby naší chůvy, která vaše děti za poplatek pohlídá, ať už potřebujete vyřídit nákupy, nebo oběhnout úřady. Hlídání se bude dopředu rezervovat, v pondělí mezi 9-10 hodinou bude ale chůva přítomna na hlídání vždy (zdarma) nebo domluvu na nějaký další termín (cena 80 Kč/hodina od hlídání dvou dětí, jinak 150 Kč nárazové pohlídání jednoho dítěte). Aktivita bude v běhu od října, jinak je ještě možnost si hernu prohlédnout a seznámit se s chůvou 28.9 (mezi 9:00 a 11:00).
Vedoucí: Iva Petrová, Lucie Fialková
Cena za rok 450 Kč (300 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 08:00 - 12:00 (herna k bezplatnému využití ještě 13:30 až 15:00)
 • Úterý 08:00 - 12:00 (herna k bezplatnému využití ještě 13:30 až 15:00)
 • Středa 08:00 - 12:00 (herna k bezplatnému využití ještě 13:30 až 15:00)
 • Čtvrtek 08:00 - 12:00 (herna k bezplatnému využití ještě 13:30 až 15:00)
 • Pátek 08:00 - 12:00 (herna k bezplatnému využití ještě 13:30 až 14:00)
Nedělní sdílení pro rodiny s dětmi - NOVINKA !!!
Nově nabízená možnost pro rodiče s dětmi nacházet cesty ke vzájemnému sdílení (rad, receptů, nápadů i materiálu, např. v podobě SWAPů) a komunitnímu způsobu života, který dokáže ulevit při péči o děti, ale i celkově v nepředvídatelné době. Cílem je příležitost se každý týden setkat s ostatními rodinami, nacházet společná témata, aktivity a možnosti vzájemné pomoci, a dále dát dětem společný čas v parku za AZ CENTREM, v herně či vybavené tělocvičně AZ CENTRA a sobě prostor si ulevit-sdílet a nadechnout před dalším pracovním týdnem. V CENĚ JE TEDY ZARUČENÝ PROSTOR PRO VYŽITÍ DĚTÍ, KAM BUDOU ZVÁNI ZAJÍMAVÍ LIDĚ, KTEŘÍ MOHOU BÝT NÁM (AZ CENTRU) I JEHO KLIENTŮM INSPIRACÍ (možnosti budou vycházet ze samotných potřeb účastníků a tak se může jednat nejen o společné hry, bubnování, spontánní tanec, vyzkoušení virtuální reality, ale možná jen posezení u kávy a společně upečeného dortu).
(Aktivita má navazovat na naší nabídku oslaviček v herně, dětské hřiště v tělocvičně a hernu s chůvou, s nimiž tvoří i výhodný slevový balíček Pro rodinu - jeho parametry budou zveřejněny v půli srpna 2022).
Vedoucí: Martin Domkář, Iva Petrová
Cena za rok 600 Kč (400 Kč za pololetí).
Neděle mezi 15:30 až 19:00
Ranní jóga s hlídáním dětí
Zájemci se mohou pod vedením lektorky hodinu věnovat sobě a protáhnout se, zatím co dětem se věnuje zkušená a milá opatrovatelka ve vedlejší místnosti. Hlídaní je ideální pro již samostatnější děti od 1 roku, Doporučujeme vyzkoušet jednu nebo dvě lekce, dát dítku čas na adaptaci.
Vedoucí: Iva Petrová
Určeno pro 1 až 99 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí). Jednorázový vstup 80 Kč.
Termín:
 • Pondělí 09:30 - 10:30

 

167_02.jpg
Audiovizuální tvorba (AZ TV, YouTube)
Účastník tohoto kroužku si osvojí dovednosti jako je práce s kamerou, natáčení videí, střih, aj. Výstupem budou krátká informační videa nejen z dění v AZ Centru.
Vedoucí: Filip Prokop
Určeno pro 10 až 99 let.
Cena za rok 2000 Kč (1200 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 14:30 - 16:00
Filmové OKO (najdete v sekci AKCE)
Filmy nás obklopují již více než 100 let, Jsou součástí našich životů, motivují nás, vzdělávají, budí v nás emoce. Dnes, více než kdy jindy, je nutné filmu porozumět, kriticky jej hodnotit a prožívat. Aktivita AZ CENTRA spojená s náplní Filmového OKA slibuje vždy snížené vstupné na filmy, možnost diskuse o nich a zlevněnou možnost účasti na filmových workshopech a dalších speciálních promítání. Nebo si jde rovnou zaplatit roční "kroužek", který bude mít vše v ceně!
Vedoucí: Jiří Svoboda
Určeno pro 11 až 99 let.
CENA BUDE UPŘESNĚNA!
Termín:
 • Středa večer
 
Základy novinářské činnosti - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Zakuste zkušenost se základy psaní textů a tvorby dalšího obsahu pro internetová média (zejm. tzv. nová média), věnujte se a diskutujte o zacházení s informacemi v žurnalistickém prostředí a problematice novinářské etiky. A jak udělat vlastní reportáž? Přijďte to zjistit s profesionály z HBin.
Vedoucí: Monika Brothánková, Libor Blažek, Martin Domkář
Určeno pro 10 až 99 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek - 18:00 - 19:00

Přihlásit se | na začátek sekce | nahoru

172_07.jpg
Divadelní kroužek - NOVINKA !!!
Kroužek zaměřený na hraní v roli, kde vyhrává ten, kdo se nejvíc bavil.
V nabídce pro školní rok 2022/23 se nově objevuje i ryzí divadelní kroužek (jako syntéza dříve nabízených kroužků moderování a sebeprezentace a improvizačních her). V úplném základu půjde o činnosti postavené na hraní rolí, kde mladí divadelníci aktivně zapojují nejen své tělo a smysly, ale i city, myšlenky a týmového ducha. Výstupem kroužku budou drobná představení (nejen pro rodiče) v divadelním sále AZ CENTRA a spolupráce s kroužky audivizuální tvorba a základy novinářské práce. Spolupracovat budeme i s literárně dramatickým oborem ze ZUŠ J.V.Stamice Havlíčkův Brod, eventuálně dalšími institucemi města. (Čas je uveden v celku, který se dle zájmu a věku může rozdělit i na jiný den a přizpůsobit, jak bude třeba.)
Vedoucí: Martin Domkář
Určeno pro 8 až 18 let.
Cena za rok 2000 Kč (1200 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 14:30 - 18:00
Loutkářský kroužek - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Co všechno znamená, když se řekne loutkové divadlo? Pojďme společně nahlédnout za jeho oponu a poodhalit tak nejen svět loutek, ale také lidí, kteří se za jejich fungováním skrývají.
Vedoucí: Lenka Mrkvičková
Určeno pro 10 až 19 let.
Cena za rok 1800 Kč (1200 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 17:00 - 18:30
Lovci historie - NOVINKA !!!
Zajímá tě jak naše historie, tak ta zahraniční? Chceš zažívat noci u táboráku při měsíčku a poslouchat přitom příběhy o okamžicích z lidské minulosti? Chceš diskutovat o historii a zkusit pochopit, co se odehrávalo v myslích našich předků? Pak je tento kroužek právě pro tebe. Budeme si rozšiřovat znalosti o naší historii. Zkusíme se naučit písmo našich předků a jejich mytologii. Budeme dělat exkurze po našich památkách a studovat jakékoliv aspekty historie, které Vás zajímají.
Vedoucí: Hanka Kruntorádová
Určeno pro 10 až 15 let.
Cena za rok 1600 Kč (1000 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 16:30 - 18:00
Tvůrčí psaní - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Jak v dnešní době psát, aby to vůbec někdo četl? A má to smysl? Podle nás ano! Tvůrčí psaní tříbí kreativitu a individuální styl. Nesnažme se působit stejně, nacházejme cesty jak popsat svět kolem nás tak barvitě, jak barvitý doopravdy je!
Vedoucí: Martin Domkář
Určeno pro 7 až 99 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý  18:00 - 19:00
Základy novinářské činnosti - NOVINKA !!! - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Zakuste zkušenost se základy psaní textů a tvorby dalšího obsahu pro internetová média (zejm. tzv. nová média), věnujte se a diskutujte o zacházení s informacemi v žurnalistickém prostředí a problematice novinářské etiky. A jak udělat vlastní reportáž? Přijďte to zjistit s profesionály z HBin.
Vedoucí: Monika Brothánková, Libor Blažek, Martin Domkář
Určeno pro 10 až 99 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek - ČAS BUDE UPŘESNĚN

 

168_03.jpg
Králičí hop - NOVINKA !!!
Pojďme spolu s naším malým kamarádem zkusit něco nového! Kroužek králičího hopu má děti navést, jak správně motivovat svého králíčka ke skákání přes překážky. Zdolávání překážek je pro ně přirozeným pohybem a pokud jsou dobře vedeni, skákání je velmi baví. Děti tak prohloubí svůj vztah se svým mazlíčkem díky společné aktivitě, která dává smysl. V průběhu kroužku se, mimo jiné, děti dozví, jak správně o svého králíčka pečovat a jak s ním zacházet. Trénovat budeme každou sobotu v tělocvičně AZ centra v Havlíčkově Brodě na kobercích, v případě vhodného počasí, budeme venku na Plovárně. Kroužek je vhodný pro děti od 6 let a pro králíčky bez omezení věku a rasy. Děti potřebují vhodné kšírky a vodítko dlouhé min. 2 metry, (nejlepší je lehká pletená nylonová šňůra), možno zakoupit obojí na kroužku, dále vhodnou přepravku na králíčka nejlépe s vrchním otvíráním a s připevněnou napaječkou s vodou, v přepravce nejlépe hobliny a hlavně seno. Dále vhodné přezůvky do tělocvičny. Délka lekce 1,5 h.
Lektorkou je Vendy Marková, majitelka 4 kilového králíka Alberta z azylu, se kterým nedávno objevila kouzlo králíčího hopu a moc je to oba baví!
Vedoucí: Vendy Marková
Určeno pro 6 až 18 let.
Cena za rok 2000 Kč (1200 Kč za pololetí).
Termín:
 • Sobota 09:00 - 10:30
Rybářský kroužek 
Kroužek je určen pro děti od 3 třídy, v kroužku se děti seznámí se základy rybaření, rybolovnou technikou a poznávání ryb. V závěru kroužku děti složí zkoušky, stanou se členy Rybářského svazu a mohou si koupit rybářský lístek.
Vedoucí: Jiří Mokrý
Určeno pro 8 až 15 let.
Cena za rok 1400 Kč (900 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 15:30 - 17:00
Výtvarka inspirovaná přírodou
Tento kroužek je určený pro děti, které rády objevují přírodu a malují. V teplejších měsících budeme chodit tvořit a objevovat do parku, v zimě si přineseme přírodniny do třídy
a vyzkoušíme si například malbu přírodními barvivy.
Vedoucí: Kateřina Nováková
Určeno pro 5 až 14 let.
Cena za rok 1600 Kč (1000 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 15:00 - 16:30
Zálesák - NOVINKA !!!
Naučíme se soužití s přírodou, bezpečnou práci ohněm, jako dobrým sluhou nejen při přípravě pokrmů, ale nebude chybět ani orientace v terénu, zacházení s nářadím, uzlování, signalizace, první pomoc a další zálesácké dovednosti. Společně nalezneme nové kamarády a pochopíme pravý význam slov jako je svědomitost, šetrnost, skromnost, čestnost, poctivost a láska k vlasti a přírodě.
Vedoucí: Josef Pecha
Určeno pro 9 až 18 let.
Cena za rok 2200 Kč (1300 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 16:00 - 17:30

 

169_04.jpg
Deskové hry - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
V kroužku bude prostor se seznámit nejen s klasickými deskovými a karetními hrami, ale i s mnoha novinkami ze světa moderních společenských her, které jsme do naší herny (Dračí doupě) nakoupily. Děti při hrách zažijí nejen spoustu zábavy a legrace, ale zároveň potrénují trpělivost, logické myšlení, schopnost soustředit se, spolupracovat a také umění prohrávat s úsměvem.
Vedoucí: Martina Niklová
Určeno pro 6 až 99 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 15:30 - 17:00
Hry na hrdiny - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Hra na hrdiny, neboli rolová hra (anglicky role-playing game zkracované na RPG) je druh hry, ve které hráči zaujímají role fiktivních postav, za které podle daných pravidel v samotné hře jednají. Pro účely kroužku budou použity varianty Dračí doupě či novější Dračí hlídka. Tak neváhej! Zažij fantasy na vlastní kůži! Staň se drsným válečníkem, tajemným alchymistou nebo mocným kouzelníkem! Začít s tím můžeš právě teď!
Vedoucí: Jan Domkář
Určeno pro 9 až 19 let.
Cena za rok 2300 Kč (1350 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 15:00 - 18:00
Magic - karetní hra
Poznejte kouzlo nejhranější karetní hry na světě! Celá je v angličtině, tudíž si zlepšíte světový jazyk a navíc rozvinete strategické myšlení.
Vedoucí: Kryštof Korba
Určeno pro 11 až 99 let.
Cena za rok 2300 Kč (1350 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 15:00 - 18:00
Spontánní činnosti (klub Dračí doupě) - NOVINKA !!!
Od pondělí do pátku vám bude k dispozici naše herna dle rozvrhu hodin. Můžete si zde zahrát deskové hry, fotbálek, šipky nebo pukec. Zapůjčit virtuální realitu, nebo si v pohodlí přečíst knihu. Můžete se zde scházet s kamarády, tvořit projekty do školy a využívat wifi free. V herně vám bude po celou dobu k dispozici pracovník z týmu AZ CENTRA. Herna je také určena jako zázemí pro děti, které čekají bez doprovodu na kroužek, nebo až si je vyzvednou rodiče.
Vedoucí: Iva Petrová
Určeno pro 6 až 18 let.
Cena za rok 350 Kč (200 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 14:00 - 18:00
 • Úterý 14:00 - 18:00
 • Středa 14:00 - 18:00
 • Čtvrtek 14:00 - 18:00
 • Pátek 14:00 - 18:00
Stavění z lega - NOVINKA !!!
Stavění z LEGA je zábava pro každého! Kluci i holky si s ním vyhrají celé hodiny a co terpve ve větší skupině s podobně naladěným vedoucím, který pro každé setkání připraví jiný program a podpoří dětskou kreativitu a zorganizuje výstavy fantazijních výtvorů a staveb. Někdy budou děti stavět smai, jindy ve dvojicích a skupinách, někdy podle návodu, jindy podle fantazie či jen na zadané téma. Někdy si budou více hrát, někdy se zároveň s legem i učit, protože kroužek má určitě přínos v oblasti jemné motoriky, koncentrace, trpělivosti, logického myšlení a schopnosti spolupracovat s ostatními.
Stavět se bude ze základních kostek LEGO Classic, ale i dalších dokoupených sad (LEGO City, Creator apod.)
Vedoucí: Richard Vavřička
Určeno pro 4 až 14 let.
Cena za rok 2300 Kč (1350 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 16:00 - 17:30

 

170_05.jpg
Flétna pro mírně pokročilé
Flétna pro mírně pokročilé: ved. Jan Zvolánek, kroužek POUZE pro žáky Jana Zvolánka, kteří ve školním roce 2021/2022 navštěvovali kroužek flétna pro mírně pokročilé. Časový rozvrh bude stanoven dle telefonické dohody s vedoucím. Vedoucí bude kontaktovat své stávající žáky.
Vedoucí: Jan Zvolánek
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 1600 Kč (1000 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Flétna pro pokročilé
Flétna pro pokročilé: : ved. Jan Zvolánek, kroužek POUZE pro žáky Jana Zvolánka, kteří ve školním roce 2021/2022 navštěvovali kroužek flétna pro pokročilé. Časový rozvrh bude stanoven dle telefonické dohody s vedoucím. Vedoucí bude kontaktovat své stávající žáky.
Vedoucí: Jan Zvolánek
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 1600 Kč (1000 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Flétna pro začátečníky
Kroužek je určen pro děti od 6 let, které se chtějí naučit hrát na flétnu. Získají základy hry na flétnu a hudební nauky. Časový rozvrh bude stanoven dle telefonické dohody s vedoucím.
Vedoucí: Jan Zvolánek
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 1600 Kč (1000 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Hraní v kapele - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Máš chuť naučit se hrát na hudební nástroje? Chceš poznat nové přátelé a zažít s nimi spoustu hudebních zážitků? Tak neváhej a přihlas se k nám. Těšíme se na Tebe! Hraní v kapele (skupinová výuka) – vedoucí Bc. Daniel Mašek a Anna Pejcharová, hraní na různé typy hudebních nástrojů: (bicí, cajon, elektrická kytara, elektroakustická kytara, basová kytara, klávesy a další…). Možnost sestavení vlastní hudební kapely. Vedoucí: Daniel Mašek - individuální domluva je možná na tel. č.: (+420) 602-876-295
Vedoucí: Daniel Mašek
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 3000 Kč (1700 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Hravá hudebka pro malé děti
Nově nabízený kroužek bude sloužit jako jakási příprava do světa zvuků, hudby a zpěvu. Děti se seznámí s některými hudebními nástroji a prostřednictvím rytmických a hudebně-pohybových cvičení a her budou získávat k hudbě kladný vztah. Zábavnou a hravou formou se děti také dozvětí něco o notách a naučí se pár známých (nejen lidových) písniček.
Vedoucí: Anna Pejcharová
Určeno pro 5 - 6 let.
Cena za rok 1500 Kč (950 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Klávesy pro začátečníky
Máš chuť naučit se hrát na hudební nástroje? Chceš poznat nové přátelé a zažít s nimi spoustu hudebních zážitků? Tak neváhej a přihlas se k nám. Těšíme se na Tebe! Klávesy pro začátečníky (individuální výuka) – vedoucí Anna Pejcharová. Výuka základní hudební nauky, základních stupnic a jednoduchých písní. Vedoucí: Anna Pejcharová - individuální domluva je možná na tel. č.: (+420) 737-438-243
Vedoucí: Anna Pejcharová
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 3600 Kč (2000 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Klavír pro mírně pokročilé
Máš chuť naučit se hrát na hudební nástroje? Chceš poznat nové přátelé a zažít s nimi spoustu hudebních zážitků? Tak neváhej a přihlas se k nám. Těšíme se na Tebe! Klavír pro mírně pokročilé (individuální výuka) – vedoucí Anna Pejcharová. Rozšíření získaných dovedností, zdokonalení techniky hraní, výuka populárních písní. Vedoucí: Anna Pejcharová - individuální domluva je možná na tel. č.: (+420) 737-438-243
Vedoucí: Anna Pejcharová
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 3600 Kč (2000 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Klavír pro začátečníky
Máš chuť naučit se hrát na hudební nástroje? Chceš poznat nové přátelé a zažít s nimi spoustu hudebních zážitků? Tak neváhej a přihlas se k nám. Těšíme se na Tebe! Klavír pro začátečníky (individuální výuka) – vedoucí Anna Pejcharová. Výuka základní hudební nauky, základních stupnic a jednoduchých písní. Vedoucí: Anna Pejcharová - individuální domluva je možná na tel. č.: (+420) 737-438-243
Vedoucí: Anna Pejcharová
Určeno pro 5 až 15 let.
Cena za rok 3600 Kč (2000 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Kytara pro mírně pokročilé
Máš chuť naučit se hrát na hudební nástroje? Chceš poznat nové přátelé a zažít s nimi spoustu hudebních zážitků? Tak neváhej a přihlas se k nám. Těšíme se na Tebe! Kytara pro mírně pokročilé (skupinová výuka) – vedoucí Bc. Daniel Mašek. Výuka probíhá ve skupině max. 5 dětí. Rozšíření získaných dovedností, základy vybrnkávání a populární písně. Vedoucí: Daniel Mašek - individuální domluva je možná na tel. č.: (+420) 602-876-295
Vedoucí: Daniel Mašek
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 2800 Kč (1600 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Kytara pro pokročilé
Máš chuť naučit se hrát na hudební nástroje? Chceš poznat nové přátelé a zažít s nimi spoustu hudebních zážitků? Tak neváhej a přihlas se k nám. Těšíme se na Tebe! Kytara pro pokročilé (skupinová výuka) – vedoucí Bc. Daniel Mašek. Výuka probíhá ve skupině max. 5 dětí. Zdokonalení kytarové techniky, hra podle not a světový repertoár. Vedoucí: Daniel Mašek - individuální domluva je možná na tel. č.: (+420) 602-876-295
Vedoucí: Daniel Mašek
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 2800 Kč (1600 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Kytara pro začátečníky
Máš chuť naučit se hrát na hudební nástroje? Chceš poznat nové přátelé a zažít s nimi spoustu hudebních zážitků? Tak neváhej a přihlas se k nám. Těšíme se na Tebe! Kytara pro začátečníky (skupinová výuka) – vedoucí Bc. Daniel Mašek. Výuka probíhá ve skupině max. 5 dětí. Základní hudební nauka, akordy a doprovody k písním. Vedoucí: Daniel Mašek - individuální domluva je možná na tel. č.: (+420) 602-876-295
Vedoucí: Daniel Mašek
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 2800 Kč (1600 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Ukulele pro začátečníky
Máš chuť naučit se hrát na hudební nástroje? Chceš poznat nové přátelé a zažít s nimi spoustu hudebních zážitků? Tak neváhej a přihlas se k nám. Těšíme se na Tebe! Výuka probíhá ve skupině max. 5 dětí. Základní hudební nauka, akordy a doprovody k písním. Vedoucí: Daniel Mašek - individuální domluva je možná na tel. č.: (+420) 602-876-295
Vedoucí: Daniel Mašek
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 2800 Kč (1600 Kč za pololetí).
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!

 

1220_171_08.jpg
Hravá angličtina pro ty nejmenší - NOVINKA !!!
Cílem kroužku je vzbudit u nejmenších dětí zájem o cizí jazyk, aby jim byl bližší a vnímaly ho nikoli jako povinnost ale jako zábavu. Kroužek je veden hlavně formou zábavných her a zapojením vlastní kreativity.
Vedoucí: Petra Kruntorádová
Určeno pro 3 až 6 let.
Cena za rok 1600 Kč (1000 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 16:30 - 17:30
Kroužek angličtiny pro školáky - NOVINKA !!!
Cílem kroužku je vzbudit u začínajících školáků zájem o cizí jazyk, aby jim byl bližší a vnímaly ho nikoli jako povinnost ale jako zábavu. Kroužek je veden hlavně formou zábavných her a zapojením vlastní kreativity. Přiblíží dětem svět anglické gramatiky a slovíček skrze animované pohádky a známé písničky v angličtině.
Vedoucí: Anna Šťastná
Určeno pro 6 až 10 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 17:00 - 18:00
Výuka náboženství - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Setkání povede farní vikář Jakub Brabenec (fara v Havlíčkově Brodě).
Vedoucí: Jakub Brabenec
Určeno pro 8 až 18 let.
Cena za rok 200 Kč.
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Zájmová činnost na pobočce v GJ
 
Vedoucí: Martin Domkář
CENA BUDE UPŘESNĚNA!
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Zájmová činnost na pobočce ve Šlapanově
 
Vedoucí: Martin Domkář
CENA BUDE UPŘESNĚNA!
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!

 

171_06.jpg
Hry a výlety pro děti - NOVINKA !!! - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Hry a výlety pro děti je kroužek určen pro všechny děti, které se chtějí neustále něčemu učit a pracovat na sobě. Budeme hrát poznávací i pohybové hry (venku i uvnitř). V rámci kroužku se můžou dělat např. sobotní celodenní výlety (na hrad, zámek, do přírody), které jsou organizovány 1x v měsíci.
Vedoucí: Alena Lindová
Určeno pro 8 až 12 let.
Cena za rok 1400 Kč (900 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 16:30 - 17:30
Jóga balance pro dospělé
Čeká vás příjemná relaxace za doprovodu relaxační, uklidňující hudby, protažení s průpravnými cviky, ásany (fyzické pozice), díky nimž posílíme tělo, mysl, i smysl pro rovnováhu, pranájáma - dechová cvičení která nás vedou ke zdravějšímu a hlubšímu dýchání, koncentrační a meditační techniky.
Vedoucí: Iva Petrová
Určeno pro 18 až 99 let.
Cena za rok 1900 Kč (1150 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 18:45 - 20:00
Jóga TEENS
Lekce jogy určené pro starší děti. Protáhneme tělo i posílíme, ale zažijeme i legraci a hry. Naučíme se odpočívat a užít si to. Rozšíříme i vědomosti o principech jógy. Zahrajem si na nejen na tibetskou mísu. Cvičení jogy je velmi prospěšné na posílení a protažení celého těla. Joga zaměstnává celou svalovou posturu. Děti v uvedeném období hodně rostou a často dochází ke svalovým disbalancím. Joga může pomoci tyto disbalance vyrovnat. Joga je nesoutěživá. Nikdo není tlačen do přehnaného výkonu, přesto se protáhnout a tělo posílí. Nakonec se naučí i relaxovat.
Vedoucí: Iva Petrová
Určeno pro 12 až 20 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 17:30 - 18:40
Jógatka bez rodičů
Na co se můžou děti v jogátkách těšit? Na nové podněty a kamarády a nové cviky, které třeba ještě neznají. Pomocí říkanek, pohádek a her na zvířátka (motýlek, žabka, pes ....) nacvičujeme jednotlivé pozice a krátké sestavičky. neděláme výdrže, ale spíše balance a protahování. Také zapojujeme dechové cvičení a relaxace. V lekcích nechybí ani prostor pro běhání a hry, aby děti svou energii využili na tom správném místě. Používáme i hudební nástroje na muzikohrátky a věnujeme se i drobným výtvarným kresbám jako je například kresba mandaly atd..
Vedoucí: Iva Petrová
Určeno pro 3 až 5 let.
Cena za rok 1500 Kč (950 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 16:00 - 17:00
Jogínci
Děti na těchto lekcích už mohou cvičit již delší a náročnější jógové pozice a sestavy, ale pořád cvičíme a udržujeme hravou, přátelskou a hlavně nesoutěživou atmosféru. V pozicích nezůstáváme příliš dlouho. Jóga by měla vést k celkovému uvolnění, sebeuvědomění, respektování sebe i druhých.
Vedoucí: Iva Petrová
Určeno pro 6 až 11 let.
Cena za rok 1700 Kč (1050 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 17:00 - 18:00
Kuchaříci
Milé děti, vaříte rádi nebo se to chcete naučit? Rádi byste sobě a rodičům připravily dobrou svačinku nebo lehkou večeři? Tak přijďte do našeho kroužku vaření!
Zde se naučíte rozvíjet své kuchařské dovednosti zábavnou formou. Budeme se věnovat i tematickému vaření a pečení podle tradic na Vánoce, Velikonoce. Straší dětí získají vetší povědomí o zdravých i klasických potravinách a receptech, a objevíte tajemství zábavné a chutné kuchyně. Lekce pro menší děti budou probíhat od 15.00 - 16.00 hod. a starší od 16.00 - 17.30.
Vedoucí: Jana Neubarová
Určeno pro 4 až 14 let.
Cena za rok 2000 Kč (1200 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 15:00 - 16:00
 • Úterý 16:00 - 17:30

 

1221_174_11.jpg
Aerobic a posilování
Aerobik, jako kondiční cvičení, podporuje oběhovou soustavu, zvyšuje fyzickou výkonnost a cílí na svalovou vytrvalost. Aerobní pohyb je prevencí před smutkem a takzvaným přírodním antidepresivem. Posílíme a protáhneme celé tělo. Upozornění pro všechny, aerobik je silně návykový, proto ho máme v naší nabídce hned 2x.
Vedoucí: Miloslava Čápová
Určeno pro 15 až 99 let.
Cena za rok 1300 Kč.
Termín:
 • Úterý 18:00 - 19:00
Fitness jumping na trampolínkách
Nebaví vás běhání, zumba, spinning nebo si nejste schopni zapamatovat sestavy při hodinách aerobiku? Pak je právě pro vás jumping. Jedná se o skákání na trampolínách, při kterém se střídá mnoho cviků a rychlostí. Pokud tedy hledáte to správné cardio, vyzkoušejte právě jumping. Celé cvičení je doprovázeno rytmickou hudbou, takže nějaká nuda nepřichází v úvahu. V další části lekce se posiluje a protahuje tělo.
Vedoucí: Markéta Merunková
Určeno pro 15 až 99 let.
Cena za rok 1600 Kč.
Termín:
 • Středa 18:30 - 19:30
Florbal - minipřípravka
Je určena nejmladším dětem, začátečníkům 4-5 let. Více se zde věnujeme obecné sportovní přípravě, Rozvoj všeobecných pohybových schopnosti, rozvoj motoriky, obratnosti, rychlosti za pomoci her, míčových her a samozřejmě florbalu. Pro děti začínající s florbalem, sportem, kterým stačí tréninky 1x týdně a nebudou hrát pravidelné soutěže.
Vedoucí: Jan Sali
Určeno pro 4 až 5 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 16:30 - 17:30
Florbal - přípravka
Hra v ranném dětství je nejlepším základem pro úspěch ve škole. Naše aktivity rozvíjejí kreativitu dítěte, představivost, myšlenkové schopnosti a sociální dovednosti dítěte.
Vedoucí: Jan Sali
Určeno pro 6 až 8 let.
Cena za rok 1900 Kč (1150 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 17:30 - 18:30
Míčové hry
Cílem kroužku je přitáhnout děti k míčovým sportům spíše prostřednictvím her, ne přímo zaměřením na konkrétní sport.
Vedoucí: Dagmar Ešnerová
Určeno pro 4 až 7 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 16:00 - 17:00
Opičičárny pro děti - NOVINKA !!!
Jádrem všestranně zaměřeného kroužku jsou sportovně pohybové aktivity v různých podobách. Spoustu her a pohybových aktivit bude v duchu zvířátek. Cílem kroužku bude rozvoj všestranných dovedností, koordinace, síly, vytrvalosti, logického myšlení i spolupráce, ale hlavně bude všechno jedna velká zábava včetně opičí dráhy.
Vedoucí: Anetka Vomelová
Určeno pro 4 až 8 let.
Cena za rok 1700 Kč (1050 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 15:00 - 16:30
Sebeobrana pro děti - NOVINKA !!!
Základy trappingu a jeho použití, kopy a zapracujeme i na kondici a celkové obratnosti. Chcete se naučit účinně bránit, vylepšit kondici a koncentraci? Zkuste Cestu zastavující pěsti, systém sebeobrany legendárního herce, bojovníka a filosofa jménem Bruce Lee. Pro děti JKD concepts z linie Guro Dana Inosanta. V JKD concept se děti postupně naučí základy JKD jednoho z posledních žáků Bruce, které zahrnuje box filipínský box
Vedoucí: Martin Černocký
Určeno pro 10 až 17 let.
Cena za rok 1900 Kč (1150 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 17:00 - 18:30
Skateboarding
Co se budeme učit? Správné postavení na skateboardu, jak držet rovnováhu, jízdu, zatáčení a zastavení. Na to pak můžeme navázat i skatetriky. Průběh hodiny: Lekce probíhají formou „ukázat, vysvětlit a naučit“ s častým opakováním toho, jak a co mají děti dělat a proč.
Co mít s sebou: skateboard, helmu (stačí cyklistická), protože bez ní se dítě nemůže kroužku účastnit, pohodlné sportovní oblečení a obuv vhodnou pro skateboarding, láhev s pitím a nezbytné chrániče (na lokty, zápěstí a kolena). V zimních měsících se přesuneme do AZ Centra, kde se budeme věnovat historii skatebordingu a souvisejícím činnostem. Do lekcí chceme zařadit různá balanční cvičení, která zabezpečí větší stabilitu na skateboardu. Pohybové hry, díky kterým se rozvíjí obratnost, schopnost koordinace pohybů, reakce, postřeh a vzájemná spolupráce. Skateboarding musí bavit, ale děti se musí také naučit správně padat, překonávat překážky a být připraveni na úskalí s ním spojená.
Vedoucí: David Guhl
Určeno pro 6 až 12 let.
Cena za rok 1600 Kč (1000 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 16:00 - 17:00
 • Čtvrtek 17:00 - 18:00
Střelba pro začátečníky
Začátečníci 4 – 6třída. Střelba ze vzduchové pušky a pistole, základní dovednosti, manipulace a  pravidla při střelbě. Střílíme na klasický terč, panáčky a terče zvířat. Každé 3 měsíce vyhodnocení.
Vedoucí: Ludmila Kučírková
Určeno pro 9 až 15 let.
Cena za rok 1700 Kč (1050 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 14:30 - 16:00
Střelba soutěžní skupina - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Pokročilí 6 – 9třída, kteří se kroužku účastnili ve školním roce 2021/2022. Střelba z plynových pistolí, děti se zúčastní střelecké ligy ve Žďáře nad Sázavou. Noví zájemci, se na účasti kroužku dohodnou s vedoucím na první schůzce. 
Vedoucí: Ondřej Zelenka
Určeno pro 10 až 15 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 14:30 - 16:00
Šachy I.
Naučte se hrát šachy, prastarou hru králů. Osvojte si klíčové techniky a klasické tahy šachových mistrů. Děti si rozvinou rozumové dovednosti, soustředění, paměť a analytické schopnosti. Mladé a nezkušené hráče učí všem těmto schopnostem, které jsou důležité pro podávání dobrého výkonu ve škole a v budoucnu při vykonávání profese.
Vedoucí: Pavel Brož
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 1700 Kč (1050 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 15:00 - 16:00
Šachy II.
Naučte se hrát šachy, prastarou hru králů. Osvojte si klíčové techniky a klasické tahy šachových mistrů. Děti si rozvinou rozumové dovednosti, soustředění, paměť a analytické schopnosti. Mladé a nezkušené hráče učí všem těmto schopnostem, které jsou důležité pro podávání dobrého výkonu ve škole a v budoucnu při vykonávání profese. Šachy učí děti lépe se adaptovat a orientovat ve skutečném světě neustálých problémů.
Vedoucí: Pavel Brož
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 1700 Kč (1050 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 16:00 - 17:00
Šachy na Nuselské
Naučte se hrát šachy, prastarou hru králů. Osvojte si klíčové techniky a klasické tahy šachových mistrů. Děti si rozvinou rozumové dovednosti, soustředění, paměť a analytické schopnosti. Mladé a nezkušené hráče učí všem těmto schopnostem, které jsou důležité pro podávání dobrého výkonu ve škole a v budoucnu při vykonávání profese. Tento kroužek probíhá na ZŠ Nuselská H. Brod!
Vedoucí: Pavel Brož
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 13:15 - 14:15

 

174_09.jpg
Baletní a gymnastická průprava - NOVINKA !!!
Máte rádi tanec? Různé melodie z filmů, pohádek? Balet podchycuje a rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu (improvizace). Probouzením smyslu pro krásu tance a harmonii .Studium baletního oboru vedle vzdělání přináší i zdravý fyziologický rozvoj dětského organizmu a pomáhá při nápravě některých drobných vad držení těla. (Křivá záda, propadlá klenba).
Vedoucí: Lucie Nelly Borovičková
Určeno pro 4 až 9 let.
Cena za rok 1700 Kč (1050 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 15:30 - 17:00
Hýbánky s medvídkem
Hýbýnky s medvídkem jsou jsou taneční a pohybové lekce pro kluky i holčičky. Cílem kurzu je rozproudit v dětech vztah k pohybu v hudbě. Celý kurz je zaměřen na všestranný pohybový i duševní rozvoj dítěte. lekce je sestavena z aktivit, které se často střídají s ohledem na pozornost dětí. Děti se během kurzu učí zábavnou formou taneční choreografie na českou i zahraniční hudbu.
Vedoucí: Lucie Pártlová
Určeno pro 3 až 6 let.
Cena za rok 1700 Kč (1050 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 15:30 - 16:30
Mažoretky a DUO
V našich hodinách se budeme zabývat převážně hudbou taneční a moderní, která děti víc baví. Nebudeme se věnovat pouze choreografii na dechovou hudbu. Důraz budeme klást na techniku pochodu, držení těla a práci s hůlkou. V rámci dvou hodin tréninku týdně připravujeme děti na soutěže a na vystoupení. Tréninky probíhají v tělocvičně GHB.
Vedoucí: Magdaléna Coufalová
Určeno pro 6 až 15 let.
Cena za rok 2000 Kč (1200 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 16:00 - 18:00
REBELS Cheerleaders - MINI - NOVINKA !!!
Znovu obnovený sportovní kroužek cheerleaders. Všeobecná pohybová průprava, která k cheerleadingu patří (základy gymnastiky, práce s pompony, rytmická cvičení formou pokřiků, stunts/zvedačky a pyramidy základních úrovní)
Děti se hravou a zábavnou formou her a básniček seznámí se všemi oblastmi, které cheerleading zahrnuje, a naučí některý jednoduché základní prvky.
Vedoucí: Martina Niklová
Určeno pro 4 až 7 let.
Cena za rok 1500 Kč (950 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 15:30 - 16:30
REBELS Cheerleaders - TÝM - NOVINKA !!!
Znovu obnovený sportovní kroužek cheerleaders. Všeobecná pohybová průprava, která k cheerleadingu patří (základy gymnastiky, práce s pompony, rytmická cvičení formou pokřiků, stunts/zvedačky a pyramidy základních úrovní) zapracovaná do cheerové choreografie.
Děti budou svou výslednou choreografii sestavenou podle pravidel a level book ČACH (České asociace cheerleaders), kategorie HOBBY divize DĚTI, prezentovat na jaře 2023 na soutěžích. Sobotní soustředění budou vždy zaměřena na jednu jedinou oblast cheerleadingu a jejich přesné termíny budou oznamovány vždy s dostatečným předtihem.
Vedoucí: Martina Niklová
Určeno pro 7 až 16 let.
Cena za rok 1500 Kč (950 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 16:30 - 18:00
 • Sobota 09:00 - 10:00
Street dance junior (6-12 let)
Naučíte se za základní kroky street dance, ale i lehčí, efektivní choreografie tančené např. v hudebních klipech, které denně vídáte na televizních obrazovkách. Tančí se na skladby nejrůznějšího tempa, podle toho, co píseň vyjadřuje.
Vedoucí: Michaela Břízová
Určeno pro 6 až 12 let.
Cena za rok 1700 Kč (1050 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 16:00 - 17:00
Street dance TEENS (11 - 18 let)
street efektivní choreografie tančené např. v hudebních klipech, které denně vídáte na televizních obrazovkách. Tančí se na skladby nejrůznějšího tempa, podle toho, co píseň vyjadřuje.
Vedoucí: Michaela Břízová
Určeno pro 11 až 18 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 17:00 - 18:00
Tendenc ALFA
Tendenc Alfa je soutěžní složka ( do této složky budte vybráni náborem, nebo do ni již spadáte) Street dance je freestylový tanec, který vznikl na ulici. Rozděluje se na několik tanečních stylů a my se snažíme tyto styly mezi sebou propojovat do tanečních sestav. Mimo jiné jako odlehčení od tanečního drilu hrajeme i zábavné taneční hry.
Víkendová soustředění, soutěže a workshopy jsou součásti této složky.
Vedoucí: Iva Petrová
Určeno pro 9 až 14 let.
Cena za rok 2200 Kč (1300 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 16:00 - 17:15
 • Pátek 15:45 - 17:15
Tendenc GRAVITY
Tendenc GRAVITY je soutěžní složka ( do této složky budte vybráni náborem, nebo do ni již spadáte) Street dance je freestylový tanec, který vznikl na ulici. Rozděluje se na několik tanečních stylů a my se snažíme tyto styly mezi sebou propojovat do tanečních sestav. Mimo jiné jako odlehčení od tanečního drilu hrajeme i zábavné taneční hry.
Víkendová soustředění, soutěže a workshopy jsou součásti této složky.
Vedoucí: Barbara Lebedová
Určeno pro 6 až 8 let.
Cena za rok 2200 Kč (1300 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 17:00 - 18:00
 • Čtvrtek 17:15 - 18:15
Tendenc VIDEO-DANCE
Video dance - Zaměřujeme se především na choreografie. Čerpá inspiraci ze současné popové kultury, hudebni scény a videoklipů. Choreografie jsou tvořeny s důrazem na vizuální stránku stylu a celkovou image. Většinou se tancuje na aktuální hity, proto jsou lekce velmi zábavné a oblíbené. ( Pokud se složka rozhodne soutěžit - budou možná i víkendová soustředění dle domluvy)
Vedoucí: Lucie Pártlová
Určeno pro 15 až 18 let.
Cena za rok 2200 Kč (1300 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pátek 17:00 - 18:30

 

175_10.jpg
Elektrotechnický kroužek I.
Základy elektrotechnické teorie, fyzikální pokusy, práce s nářadím, nácvik montážních prací. Zapojování součástek, návrh DPS a pájení. Základy programování průmyslových počítačů a robotů. Tento zájmový útvar je jako jedinný z elektrotechnických kroužků určen pro ty, kteří v minulosti do tohoto kroužku nechodili.
Vedoucí: Jiří Klimeš
Určeno pro 12 až 18 let.
Cena za rok 1000 Kč.
Termín:
 • Čtvrtek 16:00 - 17:30
Elektrotechnický kroužek II.
Tento zájmový útvar je určen pouze pro ty, kteří jej již v minulosti navštěvovali. Práce s nářadím a nácvik montážních činností pro začátečníky. Rozšířené základy programování průmyslových počítačů a robotů.
Vedoucí: Petr Dobrovolný
Určeno pro 12 až 18 let.
Cena za rok 1000 Kč.
Termín:
 • Úterý 16:00 - 17:30
Elektrotechnický kroužek III.
Tento zájmový útvar je určen pouze pro ty, kteří jej již v minulosti navštěvovali. Práce s nářadím a nácvik montážních činností pro začátečníky. Rozšířené základy programování průmyslových počítačů a robotů.
Vedoucí: Petr Dobrovolný
Určeno pro 12 až 18 let.
Cena za rok 1000 Kč.
Termín:
 • Úterý 17:30 - 19:00
Elektrotechnický kroužek IV.
Tento zájmový útvar je určen pouze pro ty, kteří jej již v minulosti navštěvovali. Práce s nářadím a nácvik montážních činností pro začátečníky. Rozšířené základy programování průmyslových počítačů a robotů.
Vedoucí: Jiří Klimeš
Určeno pro 12 až 20 let.
Cena za rok 1000 Kč.
Termín:
 • Čtvrtek 17:30 - 19:00
LEGO Education - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
LEGO Education je vzdělávacím nástrojem zaměřujícím se na dovednosti pro děti od 9 let. Kombinují se v ní barevné LEGO stavební dílky se snadno použitelným hardwarem a jednoduchým intuitivním kódovacím jazykem založeným na jazyku Scratch. SPIKE Prime děti neustále zapojuje hravými vzdělávacími aktivitami, které je vedou ke kritickému myšlení a řešení problémů bez ohledu na úroveň znalostí. Děti užijí si při stavění snadných i komplikovanějších kreativních modelů spousty zábavy!
Vedoucí: Jan Hovorka
Určeno pro 9 až 15 let.
Cena za rok 2200 Kč (1300 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 14:30 - 16:00
Plastikoví modeláři
Plastikové modelářství může být koníčkem na celý život! V kroužku plastikových modelářů se potkáš s ostatními kamarády - modeláři a celý rok budete pracovat každý na svém plastikovém modelu letadla, lodě nebo auta civilní i vojenské techniky. Na začátku si s vedoucím si vybereš stavebnici a začneš základní sestavení podle plánku, v průběhu stavby si vyzkoušíš práci s nářadím a dalšími pomůckami, seznámíš se ochranou zdraví při práci, začneš model lepit a tmelit, barvit štětcem, nanášet obtisky, použít stříkací pistoli a nakonec přejdeš k závěrečné úpravě svého modelu.
Vedoucí: Jindřich Štefánek
Určeno pro 8 až 99 let.
Cena za rok 1500 Kč (950 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 16:00 - 17:30
 • Úterý 16:00 - 17:30
Počítače pro začátečníky - NOVINKA !!!
Společně zvládneme ovládání počítače v prostředí operačního systému Windows, práci s kancelářským balíkem Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Naučíme se napsat dopis nebo vytvořit přehlednou tabulku, připravit zajímavou prezentaci a mnoho dalšího. Povíme si, jak bezpečně pracovat s internetem (procházet weby, komunikovat on-line, pohybovat se na sociálních sítích, psát e-maily, vytvářet bezpečná hesla). Vyzkoušíme si základní práci s multimédii (fotografie, videa). Kroužek směřujeme k praktickému používání počítače v běžném životě.
Vedoucí: Jan Hovorka
Určeno pro 10 až 99 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 16:30 - 18:00
Programování v PHP pro začátečníky - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Pronikněte do světa PHP, který pohání drtivou většinu toho, co nám dnešní internet nabízí - diskuse, chaty, registrace. Začneme zvolna tím, že si vysvětlíme, co to vlastně PHP je a čeho s ním můžeme dosáhnout. Potom už se směle pustíme do tvorby našich vlastních webových aplikací.
Vedoucí: Jan Hovorka
Určeno pro 10 až 99 let.
Cena za rok 2000 Kč (1200 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 16:00 - 17:30
Tvorba webových stránek - začátečníci - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE NEOTVÍRÁ
Co se skrývá na pozadí webových stránek, jak vznikají, co je k jejich tvorbě potřeba? Ukážeme si, že na tom není vůbec nic těžkého a zvládne to opravdu každý.
Vedoucí: Jan Hovorka
Určeno pro 9 až 99 let.
Cena za rok 2000 Kč (1200 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 14:00 - 15:30
Základy programování s micro:bit - pokr. - Z DŮVODU NENAPLNĚNÉ KAPACITY SE SLUČUJE SE ZAČÁTEČNÍKY
Kroužek navazuje na kroužek pro začátečníky - děti musí umět základy programování (proměnná, cyklus, podmínka). Budeme tvořit složitější programy v opravdovém programovacím jazyku Python.
Vedoucí: Lukáš Čenovský
Určeno pro 9 až 15 let.
Cena za rok 1900 Kč (1150 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 16:00 - 17:00
Základy programování s micro:bit 
Zvládnutí základů programovaní v prostředí code.org a Scratch, programování minipočítače micro:bit (https://www.microbit.org/). Scratch je programovací jazyk určený začátečníkům a dětem, díky němuž lze vytvářet jednoduché počítačové hry a animace a tak se učit základům programování. Micro:bit je malý počítač do kapsy s 25ti LED diodami, tlačítky, akcelerometrem, který přenese naprogramované hry do opravdového světa.
Kroužek je určen pro začátečníky.
Vedoucí: Lukáš Čenovský
Určeno pro 9 až 15 let.
Cena za rok 1900 Kč (1150 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 15:00 - 16:00  a 16:00 - 17:00 (rozděleno na začátečníky a pokročilé)

 

177_12.jpg
Keramická dílna

Kroužek určen pro děti od 6 let po SŠ (po celé časové rozmezí) a dospělé (pro ně trvá vždy 1,5 h dle domluvy). Určeno pro ty, kdo se chtějí seznámit s prací v keramické dílně, získat základní i pokročilé znalosti pro práci s keramickou hmotou a své vyrobené předměty vyrábět tak, aby byly vhodné pro dekoraci i k obdarování. Budeme vyrábět hrnky, misky, talíře, obrázky, květináče dle svých i poskytnutých návrhů.

Vedoucí: Ludmila Kučírková
Určeno pro 5 až 99 let.
Cena za rok 2200 Kč (1300 Kč za pololetí).
Termín:
 • Pondělí 14:00 - 18:00
Keramické tvoření s Květou - sekce AKCE
Kroužek pouze pro SŠ a dospělé. Středa 13.00 – 16.00hod. Kroužek trvá vždy 1,5hod. Výroba dle vlastních i poskytnutých návrhů na obrázky, užitkové předměty, předměty k obdarování i vlastní potěšení. Rozvoj kreativních výtvarných dovedností, propojení keramiky s jinými technikami / pedig, tiffany, použití sklíček a korálků. Odborné vedení. Do kroužků se mohou přihlásit i dospělí.
Vedoucí: Květuše Cempírková
Určeno pro 15 až 99 let.
CENA BUDE UPŘESNĚNA!
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Keramika pro děti a dospělé
Keramické tvoření přináší velkou radost! Přijďte si to vyzkoušet do plně vybavené a příjemné keramické dílny AZ Centra v přízemí budovy! Kroužek je určen všem zájemcům bez rozdílu věku, začínajícím i pokročilým. Naučíme se hlínu zpracovat, válet, vykrajovat, obtiskávat, spojovat a tvarovat při výrobě jednoduchých výrobků nebo svoji dovednost prohloubit a zdokonalit. Keramické vyrábění má v AZ Centru více dlouholetou tradici a za tu dobu pod rukama všech našich šikovných klientů vzniklo spoustu úžasných keramických zvířátek, tužkovníků, misek, talířů, domovních znamení, hodin, zápichů, obrázků a... vše na doma i na zahradu.
Vedoucí: Petra Švecová
Určeno pro 5 až 99 let.
Cena za rok 2200 Kč (1300 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 15:00 - 18:00
Kreativní klub  - NOVINKA !!!
Co takhle zkusit kroužek kreativního vyrábění? Čeká nás práce s textilem, keramickou hlínou, pedigem, malba na hedvábí, na textil, korálkování, drátkování, savování, výroba svíček, mýdla, výroba sádrových odlitků, mozaika a upečeme třeba chleba.
Vedoucí: Kateřina Nováková
Určeno pro 9 až 15 let.
Cena za rok 1900 Kč (1150 Kč za pololetí).
Termín:
 • Středa 15:00 - 16:30
Moderní dílničky - NOVINKA !!!
Kroužek je zaměřen na rukodělné činnosti a základy řemesel hravou formou a v moderním pojetí tak, aby činnosti děti bavily a měly chuť se k nim vracet i doma. Naší snahou je dětem ukázat, že řemesla a rukodělné činnosti jsou skvěle stráveným časem, který může přinést i nějaký zajímavý výrobek, který mohou používat každý den – např. čelenka do vlasů, kryt na telefon, náramek přátelství, klíčenka a podobně. Každá lekce/dílnička trvá 1,5 hodiny.- Rozdělení do dvou skupin – kroužků je důležité proto, abychom se mohli adekvátně přizpůsobit z hlediska náročnosti rukodělných technik a rychlosti.
Vedoucí: Zlata Klapková
Určeno pro 5 až 18 let.
Cena za rok 1900 Kč (1150 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 17:00 - 18:30
 • Čtvrtek 15:30 - 17:00
První šití
V hodinách si děti vyzkouší základy ručního šití i práce na šicím stroji. Začneme drobnými výrobky, jako jsou jehelníčky a penály, na konci školního roku už zvládneme například i sukni nebo batůžek.
Vedoucí: Kateřina Nováková
Určeno pro 5 až 11 let.
Cena za rok 1800 Kč (1100 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 15:00 - 16:30
Šikulíci
Kroužek je určen pro samotné děti, které rády tvoří. Zaměřeno na rozvoj jemné motoriky, procvičování stříhání, lepení a malování. Vyrobíme si různé dekorace a dárečky pro sebe i své blízké. Vyzkoušíme různé výtvarné techniky, které budou děti bavit.
Vedoucí: Ludmila Kučírková
Určeno pro 4 až 6 let.
Cena za rok 1600 Kč (1000 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 15:00 - 16:30
Šití pro pokročilé - NOVINKA !!!
Tento kroužek je určen pro děti, které navštěvovaly kroužek šití v minulém školním roce, nebo pro větší děti, které rády tvoří. Budeme rozšiřovat naše dovednosti v šití, ale i jiné textilní tvorby, podle přání účastníků.
Vedoucí: Kateřina Nováková
Určeno pro 10 až 15 let.
Cena za rok 1900 Kč (1150 Kč za pololetí).
Termín:
 • Čtvrtek 16:30 - 18:00
Točení na kruhu (najdete v sekci AKCE)
Točení na kruhu: ved. Květa Cempírková, děti od 12 let po dospělé. Pondělí dle předchozí domluvy. Vyrobíte si misky, hrnečky a jiné užitkové předměty. Součástí je i dekorování vyrobených předmětů a odborné vedení. Nutno se předem telefonicky nebo osobně objednat.
Vedoucí: Květuše Cempírková
Určeno pro 15 až 99 let.
CENA BUDE UPŘESNĚNA!
TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!
Výtvarka inspirovaná přírodou
Tento kroužek je určený pro děti, které rády objevují přírodu a malují. V teplejších měsících budeme chodit tvořit a objevovat do parku, v zimě si přineseme přírodniny do třídy a vyzkoušíme si například malbu přírodními barvivy.
Vedoucí: Kateřina Nováková
Určeno pro 5 až 14 let.
Cena za rok 1600 Kč (1000 Kč za pololetí).
Termín:
 • Úterý 15:00 - 16:30