AZ CENTRUM Havlíčkův Brod - Středisko volného času Zařízení je příspěvkovou organizací zřizovanou Městem Havlíčkův Brod

Slovo ředitele k novému školnímu roku 2023/24

pátek, 1. září 2023

Vítám všechny v novém školním roce,

a to, i když naše přímá pedagogická činnost začíná pozvolněji než ta školní a mnohé kroužky se plně rozjedou až poslední týden v září nebo začátkem října. Důležitou zprávou je, že AZ CENTRUM Havlíčkův Brod - Středisko volného času tu pro vás stále je a opět s novou, a troufám si tvrdit i pestrou, nabídkou!

Doporučit za sebe mohu novinky týkající se zdravého vaření a to, jak pro děti tak i dospělé, dále činnosti v herně a volný přístup do ní (Dračí herna a s ní spojené Pondělky v herně), novinkou je i nedělní Hobby horsing, mnoho nových všestranně sportovních i výtvarných aktivit, Žonglování a artist show a dále třeba i divadelní kroužky a tvůrčí psaní, které se pevně věřím tento rok opravdu otevře! Je toho opravdu dost, viz sekce Zájmové útvary.

Pokud je ve vašem vysněném kroužku plno, nezoufejte, naplněné kroužky se budeme snažit rozšířit o další možný docházkový den, aby se dostala na každého (někde to ale možné nebude z personálních důvodů), další nabídku také otevřeme v přilehlých obcích (Šlapanov, Okrouhlice, Golčův Jeníkov) a po celý rok se budeme snažit vypisovat takové akce, o které jste projevili zájem, např. v anonymním dotazníku na konci minulého školního roku.

 

Děkuji za zpětnou vazbu, které se nám od vás dostává, jsem za ní rádi a snažíme se neustrnout a přizpůsobovat se vám a vašim představám o náplni volného času.

 

S pozdravem a přáním všeho dobrého v novém školním roce,

MgA. Martin Domkář - ředitel