AZ CENTRUM Havlíčkův Brod - Středisko volného času Zařízení je příspěvkovou organizací zřizovanou Městem Havlíčkův Brod

O nás

Zařízení je  příspěvkovou organizací zřizovanou Městem Havlíčkův Brod. 5 interních  a  42 externích zaměstnanců vede 60 zájmových útvarů.  Vlastníme  turistickou  základnu  ve  Zdobnici  v Orlických   horách,   kterou  je možné si  pronajmout pro vlastní aktivity za velmi výhodných podmínek. Krom aktivit v Havlíčkově Brodě máme pobočky v Přibyslavi, Šlapanově a Golčově Jeníkově.

AZ CENTRUM je středisko volno časových aktivit nejrůznějšího spektra. Snažíme se vyplnit nejen volný čas dětí, ale pořádáme  akce  i  pro rodiče  a  další zájemce.   Zaměřujeme  se na sport,  výtvarnou výchovu, přírodovědu, dramatickou výchovu, keramiku a výpočetní techniku.  V rámci  našich   aktivit  nabízíme  i  pobyty, především na naší turistické základně ve Zdobnici v Orlických horách.  Máme  i  vzdělávací aktivity pro dospělé - ve výpočetní technice (WINDOWS, OFFICE, Internet, Digitální technologie, Tvorba plakátů, Střih filmů).

Na základě ŽL provozujeme mezinárodní nákladní automobilovou dopravu a osobní dopravu mikrobusem. Dále máme živnostenské oprávnění na tyto činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb,Velkoobchod a maloobchod, Ubytovací služby, Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí, Pronájem a půjčování věcí movitých, Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu, Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení, Hostinská činnost.